Besøksdag for skolestartere

Besøksdag for skolestartere

Hei alle skolestartere!

Vi på skolen inviterer deg hit til skolen vår torsdag 12.5 og 9.6.2022 til en kort ”skoledag” i tiden 09.30 til 12.00. Du vil i løpet av dagen bli bedre kjent med Laila som skal være kontaktlæreren din. Du vil også kunne bli bedre kjent med de som blir klassekameratene dine og du vil bli enda bedre kjent med skolen. Vi setter stor pris på at dine foreldre/foresatte følger deg hit og er her sammen med deg en stund. Første dag er det et møte for dere foresatte mellom 09.45-10.15 på skolens personalrom. Her vil rektor og assisterende rektor, samt SFO-leder informere om diverse rundt skolestart og det blir anledning til å stille spørsmål.

NB! Du må ha med deg drikke, innesko og klær for å være ute. Skolen serverer et lite fruktmåltid disse dagene. 

VI GLEDER OSS!